Dette er resultater fra Lennart Johansson Academy Trophy 2016. Se de siste resultatene fra Lennart Johansson Academy Trophy 2019 her.
Lørdag 28/5 (Dag 2)
Kampnr | Tid | Bane | Gruppe | Hjemmelag | Resultat | Bortelag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28050100 | lør. 28/05 09:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | B03 Plj A | Juventus FC | 4 - 0 | Rapid Wien | |||||
28050200 | lør. 28/05 09:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B03 Plj A | AC Sparta Praha | 2 - 1 | AIK | |||||
28050300 | lør. 28/05 09:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP C | B03 Plj B | Viking FK Stavanger | 1 - 6 | Paok FC | |||||
28050101 | lør. 28/05 10:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | G02 Plj B | FC Twente | 0 - 2 | RCD Espanyol | |||||
28050201 | lør. 28/05 10:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B02 Plj B | Ado Den Haag | 0 - 7 | FC Honka | |||||
28050301 | lør. 28/05 10:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP C | B02 Plj A | Stabaek Fotbol | 1 - 1 | FC Nordsjaelland | |||||
28050102 | lør. 28/05 11:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | B02 Plj B | FC København | 0 - 2 | Besiktas JK | |||||
28050202 | lør. 28/05 11:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | G02 Plj A | Paris Saint-Germain | 0 - 0 | CFF Madrid | |||||
28050103 | lør. 28/05 12:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | B02 Plj A | Dinamo Zagreb | 4 - 0 | AIK | |||||
28050203 | lør. 28/05 12:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B03 Plj B | Club Atletico de Madrid | 2 - 0 | HJK Helsinki | |||||
28050302 | lør. 28/05 12:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP C | G02 Plj B | Oulu Nice Soccer | 0 - 1 | Oslo Fotbollkrets | |||||
28050204 | lør. 28/05 13:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B03 Plj B | FC København | 5 - 0 | Viking FK Stavanger | |||||
28050104 | lør. 28/05 14:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | G02 Plj A | Stabaek Fotbol | 0 - 6 | AIK | |||||
28050205 | lør. 28/05 14:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B02 Plj A | FC Nordsjaelland | 0 - 3 | FC Barcelona | |||||
28050303 | lør. 28/05 14:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP C | G02 Plj B | FC Twente | 0 - 1 | Lierse SK | |||||
28050105 | lør. 28/05 15:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | B03 Plj A | AC Sparta Praha | 1 - 3 | Juventus FC | |||||
28050206 | lør. 28/05 15:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B02 Plj B | Chelsea FC | 2 - 2 | Ado Den Haag | |||||
28050304 | lør. 28/05 15:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP C | G02 Plj A | FC Honka | 1 - 5 | Paris Saint-Germain | |||||
28050106 | lør. 28/05 16:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | B03 Plj A | AIK | 2 - 1 | Stabaek Fotbol | |||||
28050207 | lør. 28/05 16:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B02 Plj A | Stabaek Fotbol | 3 - 0 | AIK | |||||
28050107 | lør. 28/05 17:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | G02 Plj B | RCD Espanyol | 1 - 1 | Oslo Fotbollkrets | |||||
28050208 | lør. 28/05 17:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B02 Plj B | FC Honka | 0 - 0 | FC København | |||||
28050108 | lør. 28/05 18:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | B03 Plj B | Paok FC | 1 - 2 | Club Atletico de Madrid | |||||
28050209 | lør. 28/05 18:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | G02 Plj B | Lierse SK | 2 - 0 | Oulu Nice Soccer | |||||
28050305 | lør. 28/05 18:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP C | B03 Plj B | FC København | 2 - 4 | HJK Helsinki | |||||
28050109 | lør. 28/05 19:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | B02 Plj A | FC Barcelona | 5 - 0 | Dinamo Zagreb | |||||
28050210 | lør. 28/05 19:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | G02 Plj A | AIK | 3 - 0 | CFF Madrid | |||||
28050306 | lør. 28/05 19:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP C | G02 Plj A | Stabaek Fotbol | 0 - 3 | FC Honka | |||||
28050110 | lør. 28/05 20:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP A | B02 Plj B | Besiktas JK | 1 - 1 | Chelsea FC | |||||
28050211 | lør. 28/05 20:00 lør. 28/05 | Skytteholms IP B | B03 Plj A | Stabaek Fotbol | 3 - 1 | Rapid Wien |